Wypożyczalnia narzędzi
w Białymstoku

Zadzwoń:
728 898 878
ul. Brzostowskiego 24
Pon-Sob 7-12 14-18

O firmie

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią elektronarzędzi oraz sprzętu budowlanego i narzędzi ogrodniczych. Zajmujemy się także wynajmem rusztowań jezdnych oraz dostarczamy specjalistyczny sprzęt dla szeroko rozumianej branży instalatorskiej i budowlanej. Współpracujemy z klientami nie tylko z Białegostoku, ale również z okolicznych miejscowości – jest to ważne, gdyż w ten sposób możemy budować własną markę i zyskiwać Państwa zaufanie.

Ściśle współdziałamy z firmami budowlanymi, remontowo-wykończeniowymi, instalatorskimi, ogrodniczymi, a także osobami prywatnymi. Ofertę wypożyczalni narzędzi budowlanych potrafimy dopasować ściśle do preferencji klientów.

Proponowane narzędzia i elektronarzędzia mają bardzo szerokie spektrum zastosowania. Można je wykorzystać między innymi podczas: budowy domu, remontu mieszkania, wykończeniu wnętrz, wykonywaniu podłóg i prac monterskich, prac instalatorskich czy ogrodowych.

W firmie Extul stawiamy na jakość współpracy oraz jej klarowność. Oferujemy wynajem sprzętu, elektronarzędzi Hilti, Bosch, Makita oraz innych znanych firm na prostych, zrozumiałych zasadach.

Na rynku istniejemy od kilu lat. Nasza firma powstała z paru powodów. Podstawowym z nich był pomysł dostarczenia klientom wysokiej klasy narzędzi budowlanych, ręcznych, elektronarzędzi oraz sprzętu ogrodniczego.

Naszym klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo przy wyborze narzędzi,
  • miłą obsługę,
  • konkurencyjne i negocjowane ceny,
  • wsparcie w zakresie użytkowania,
  • serwis wypożyczonego sprzętu,
  • dowóz sprzętu na miejsce budowy lub inny wskazany adres,
  • dodatkowo świadczone usługi budowlane (konstrukcje drewniane, prace wykończeniowe,
      stolarskie).

Gwarantujemy, że wykorzystując nasz sprzęt będą Państwo zadowoleni, a zaplanowane prace będą przebiegały płynnie. Używając profesjonalnego sprzętu skróci się czas budowy, remontu lub robót wykończeniowych.

Indywidualne podejście do każdego klienta, szeroka oferta sprzętowa, konkurencyjne ceny oraz uczciwość współpracy uczyniły Extul firmą godną polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

Zasady wynajmu

Podstawowe zasady wynajmu sprzętu w firmie EXTUL :

1. Sprzęt wynajmowany jest na godziny i dni.
2. Pobierana jest kaucja, o wysokości której decyduje wartość wynajmowanego urządzenia oraz czas najmu.
3. Istnieje możliwość negocjacji cen.
4. Szczegółowe warunki reguluje umowa najmu.
5. Oferta wypożyczalni obejmuje usługi dodatkowe: doradztwo techniczne, transport sprzętu na budowę oraz serwis.
6. Dokumenty potrzebne przy wynajmie:

 

Osoby prywatne:

Umowa najmu spisywana jest na podstawie Dowodu Osobistego i drugiego aktualnego dokumentu ze zdjęciem oraz rachunku za gaz/prąd za ostatni miesiąc. Pobierana jest kaucja, o wartości której decyduje wartość wypożyczanej maszyny, oraz okres czasu na jaki jest wynajmowana.
Rozliczanie następuje po zakończeniu umowy.

 

Firmy:

1. Zaświadczenie o prowadzonej działalności
2. Zaświadczenie o nadaniu NIP
3.Numer REGON
4.Dowód osobisty